| Adellix a întrebat:

Heii.♥
Pe 15 septembrie imi voi primi iPad-ul.
Si nu prea stiu ce pot face cu el decat sa intru pe internet si sa ma joc pe jocuri care conduci miscand iPad-ul.
thinking imi puteti spune la ce altceva mai este folosit iPad-ul?♥

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Buna deci pentru inceput se scrie iPod daca vrei poti cauta informatii pe strada sa cauti un restaurant un parc sau alte chestii te poti juca si poti sta pe mess facebook etc vei vedea tu la ce trebuie cand il vei primi

4 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Da se vede copil rasfatat asa face tactu lu un prieten ca parintii lui sunt divortati si ei doi ii fac pe plac si daca zice lu masa ca tacsu ii cumpara ipad 4 masa ii cumpara ipad 6 ca na laughing) sa ii faca pe plac

| Adrianetc a răspuns:

Se vede ca Ipadul asta al tau este doar un moft, un lucru sa iesi in evidenta, un lucru inutil. copil degeaba.

| Adellix explică (pentru Adrianetc):

-.-'
Am mentionat ca il voi primi pe 15. Deci nu stiu cum arata.Stiu doar ce firma e.
Si nu e un lucru inutil, nu e MOFT.happy
Dar nu prea stiu la ce folos.-.-'Daca aveti chef de comentarii rautacioase, report as spam si incheiem discutia yawn.

| Stella17 a răspuns:

Buna te pot intreba ceva tu din ce oras esti si la ce sala faci Karate de curiozitate.