| Vannne a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa imi fac un blog, pe care sa scriu fel si fel de compuneri si povesti.
Vreau niste site-uri unde imi pot crea unul. Dar, sa fie 100% GRATIS!
Si, niste sfaturi de nume?
Cel mai bun site unde imi pot crea un blog si cele mai bune denumiri, primesc FUNDITA!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Wordpress.com, blogspot.com, tumblr.

| Okin14 a răspuns:

Tumblr happy
Nume: O singura conditie -> Viseaza
Funda?

| CrinaMadalina a răspuns:

Blogspot.ro Eu am unul si dupa ce il faci, sa-mi lasi link-ul blogului, te rog. Iar ca nume, ai putea sa pui numele tau sau a lucrului despre care vrei sa scrii.

| CrinaMadalina a răspuns:

Blogspot
Ca nume poti alege ceva ce iti place tie.

| Vannne explică (pentru CrinaMadalina):

Scuze ca intreb, dar cum pot posta pe el?