| Stefania888 a întrebat:

Heii TPU! big grin M-am cam chinuit sa gasesc un film subtitrat =]] Puteti sa imi dati un link cu filmul "Ways to live forever" (cu Robbie Kay; 3) subtitrat in romana? Sau,daca nu se gaseste in romana, macar in engleza. Adica..filmul a aparut in 2010..nu cred ca pana acum nu a aprut subtitrarea in romana. laughing Va rog puppy dog eyes

1 răspuns:
| WildLife1001 a răspuns:

Nu știu dacă e filmul tradus pe net, dar îl poți lua în altă limbă și uite aici un link cu instalarea unui program de subtitrări...http://pefelie.net/......in-romana/