| Icss a întrebat:

Heii TPU:* Mai demult îmi dăduse cineva un site în care puneai întrebări şi dădeai la alţii să îţi răspundăhappy Adică eu faceam testul şi ceilalţi răspundeausad dar nu mai ştiu cum se numeştesad cine ştie?thinking DAU FUNDIŢĂ:X

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Paiiiii thinking Cred ca trebuie sa dai click acolo la "Testeaza-ti prietenii!", pe cifrele alea. Apoi te baga pe isondaje.ro si dai click la "Sondaj simplu" pe "Inregistrare". Si mai departe nu stiu thinking Nu am cont, dar te descurci tu ^^. N-are ce sa fie greu.

6 răspunsuri:
| Icss explică:

Bunăhappy Nu nu ăstea eraucrying

| Icss explică:

Anahappy ara era parq.dar dca imi zici cum sa fac un testpuppy dog eyes

| sun_8299 a răspuns:

Despre asta e vorba?
http://www.surveymonkey.com/

| Tudor_4193 a răspuns:

Cauta pe Goagle!