| anonim_4396 a întrebat:

Heii,TPU.
Mi-am facut o pagina pe facebook (https://www.facebook.com/endlessly.12.34?ref=hl ) -si momentan am un singurel like :-w.
Ma puteti ajuta,adica,imi puteti zice cum pot face ca pagina sa creasca cat mai mare? Sunt la inceput,am postat ceea ce-am crezut ca e bine. Voi ce ziceti?
Dau funda pentru cei care imi dau cele mai bune sfaturi. App.-nu-mi spuneti sa fac publicitate, caci n-o voi face :-w.

2 răspunsuri:
| ProcreatingObscurity a răspuns:

Cum e sa nu dormi la noapte pentru o mana de like-uri? O pagina incarcata de poze si citate banale...plictisitor.

| JokerHoker a răspuns:

-Pai poti sa copiezi numele siteului web intri p echat si le scrii sa iti dea like
-poti sa scrii acolo unde scrie "cum te simti"?
-sau cu 5 lei poti sa iti faci reclama...
Sper ca te-am ajutat
Funda?

Întrebări recente