| anonim_4396 a întrebat:

De curind am facut un pariu cu o prietena, ea mi-a spus ca nu pot sa string pina la sfirsitul lunii 500 de like-uri la o pagina de facebook, dar eu vreau sa-i arat ca n-are dreptate.Cine ma ajuta cu niste sfaturi cum sa fac sa creasca like-urile, pina acum am 156, asta e pagina:
https://www.facebook.com/....../photo.php

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Pagina mă plictisește.
De ce aș da like la așa ceva?

| Mangustă a răspuns:

N-o sa reusesti. ^^

| LoveYouPdi a răspuns:

Eu ti-am dat like sunt Anna Musyk pe facebook! Sper ca te-am ajutat!

| GeaninaStefan a răspuns:

Eu am dat like pagini si mi se pare interesanta o sa le zic prietenelor mele de pagina sa dea si ele like sper ca o sa te ajute