| MysticWayz a întrebat:

Heii` TPU. Pentru cine s`a uitat aseara la Romanii au talent. Cum vi s`a parut ca a cantat tipa blonda? A cantat melodia Pink-Funhouse.
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Mie mi-a placut foarte, foarte mult de ea. Mi-a placut cum a cantat, mi-a placut faptul ca a avut miscare scenica foarte, foarte buna, si ca era o prezenta placuta. Nu inteleg de ce Dumnezeu, Andra a spus 'Nu', Mihai sa zicem ca a zis 'Nu' pentru ca el la majoritatea zice. Dar Andra? Tipa a cantat foarte bine din punctul meu de vedere. Mna, asta e, traim intr-o tara in care nimic nu e corect. Bine ca i-au trimis mai departe pe altii, care chiar nu meritau, si fatuca asta care merita.
Asta e parerea mea. Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Il citez pe Einstein :
Numai 2 lucruri sunt infinite!
Universul
Si prostia oamenilor...

| fluturas a răspuns:

Mie mi-a placut laughing
avea o voce cam.straight face nu stiu laughing
dar oricum era foarte figura tipa

| Robert a răspuns:

Tipa a fost foarte ok, doar ca s-a incurcat cand s-a bagat impinge-tava ala de Petre.

| Innovation a răspuns:

Putin cam nervoasa,a cantat destul de bine, dar parca s-a asemanat prea mult vocea ei cu cea a lui Pink, probabil a facut si playback

| IoanaTempah a răspuns:

A cantat bine.e si merita sa mearga mai departe happy. Chiar nu imi dau seama dc a spus Andra nu sad

| monikablondie a răspuns:

Mie mi s-a parut ca a cantat bine...dar faptul ca a intrerupt-o atunci mihai petre a facut-o sa piarda din punctele care ar fi trebuit sa o faca sa primeasca un "DA" de la Andra.

| Claudiu44 a răspuns:

Beton

| Valentin_5229 a răspuns:

Mi s-a parut foarte tare...Mai ales la urma cand a aratat "SEMNUL PACII"

| Shine a răspuns:

Destul de bine, zic eu. Mai are de lucrat, dar din partea mea primea un "da". Vocea ei se aseamana mult cu a lui Pink. Eu m-am distrat mult vazand-o si cred ca asta a facut-o sa semene atat de mult cu Pink.

| toteu01 a răspuns:

A facut playback laughing Si si-a dat seama Mihai Petre laughing

| aleeB a răspuns:

Andra a zis "nu" deoarece ea e cantareata si stie sa recunoasca daca cineva are voce buna sau nu.