| Casian259 a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa ma apuc de un videoclip ceva in genul "doza de has" si am nevoie de nume. Ideii!

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Doza de Ce? Sau hmm "Vloggul lui Casian" (sau cum te cheama in realitate, cel putin asa ti-ai pus pe TPU laughing )

| TheCritic a răspuns:

Vrei să zici video blogging? Păi numele ar trebui să ți-l alegi tu, ceva care să te reprezinte, sau pur și simplu să îți pui numele tău real. big grin Aștept să văd primul tău episod. Numai bine!

| AlexAleex a răspuns:

Pai,Casian Vlogg. laughing

| DeeaVonP a răspuns:

Hei!
Doza De Has (prezentator: Mikey Has) este o emisiune pe YouTube, este greu, mai bine te apuci de un Vlogg gen Tequila sau Zmenta sau Dani Pe Net big grin

Este foarte greu pentru a face o emisiune ca Doza De Has sau FriendShow, iti trebuie o gramada de lucruri, decat sa te jigneasca altii ca nu ai facut o emisiune calumea mai bine incerci sa faci un VideoVlogg, nu trebuie sa ne ceri noua numele acelei emisiuni sau vlogg, trebuie sa ai multa imaginatie pentru a ''concepe'' o emisiune amuzanta, pe placul altora...Mult noroc la asta!