| avaaaalon a întrebat:

Heii, TPU! Vreau sa-mi "omor" timpul liber.Deci vreau sa imi dati niste site-uri pentru adolescenti gen: facebook: Noi Fetele. sau bloguri interesante. Dar ca sa fiu mai explicita vreau niste site-uri folositoare, adica vreau ceva gen: beauty, hair,nails, make-up tutorials, fashion, sfaturi in dragoste sau in viata. chestii de adolescenti.Dau funda celor mai bune site-uri si celor mai multe.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar și de aici ai ce învăța!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe facebook:Nebunia Adolescentelor; Jurnalul unor Pustoaice; Noi Fetele; O pagina oarecare:X