| isabellamaria01 a întrebat:

Heii, va rog sa imi spuneti si mie cateva persoane care fac niste vloguri foarte bune pe youtube dar sa fie englezi,francezi,spanioli, italieni. Nu din Romania si nu din alte tari decat cele care le-am enumerat eu.winking

2 răspunsuri:
| Mediocre a răspuns:

Cyprien, Cyprien gaming, What the cut?, Norman. Sunt francezi si sunt chiar tari dupa parerea mea: ].

| Agoraphobia a răspuns:

Englezi? te referi din Anglia sau merge si America? laughing Jenna Marbles e super