| blacksun34 a întrebat:

Heii.Vreau sa-mi fac o pagina pe facebook.Nu stiu ce nume sa ii dau. Aveti ceva idei? si cum pot strange like'uri repede?(in afara de invitat prieteni)Paginile mari nu vor sa faca publicitate, si stiti niste pagini mai mici care vor sa faca schimb de un like sau doua?
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| TequilaAdam a răspuns:

Nume,nume,nume.....pff,nu am idei happy Dra in legatura cu crescutul like-urilor, te inteleg.Si eu am o pagina de 1.768 like's.Insa,sa te invat ceva: Cand ai o pagina, pana la 200-300 like's se creste cu cerutul like-urilor in disperare. Dupa aia, fanii vad ca pagina are cat de cat like-uri si se uita pe ea.Cand or sa se uite, dupa aia r sa iti mai dea si un like.NU folosi site-uri de facut like's.Nu iti folosesc la nimic. Fanii nu sunt activi desi tu ai o pagina mare.Sunt sute de grupuri pe facebook care te vor ajuta sa cresti like-urile. happy

2 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Tocmai am mai raspuns la o intrebare pe aceiasi tema. Pentru nume, trebuie sa te gandesti tu. De exemplu te gandesti la unul-doua lucruri care reprezinta pagina, cum am mai dat un exemplu : filme, poti numi pagina Movie Time. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| AnabellaXD a răspuns:

Nume:
1.Just a dream
2.Be you.
3.Be funky.
4.Un zambet
5.O pata de culoare.
6.A de la Aventura
Si fa tu singura publicitate, punand cat mai multe bancuri cat mai multe melodii noi de care lumea nu a auzit, inca. Pune emisiunionline ca doza de has, the life in ro, poze amuzante si fa inasa fel incat sa fiti cati mai multi admini.Nu uita sa comunici cu toti.Si sfatuieste-te cu celelalte persoane care te/va urmaresc.Iti pot da sfaturi utile