| DennDeny a întrebat:

Vreau si eu niste carti de citit pe wattpad. Sa fie carti, nu povesti, sa se gaseasca pe wattpad si sa sa fie interesante, preferabil de dragoste.
Merci anticipat ^^

4 răspunsuri:
| KiduuAlle a răspuns:

Nu stiu daca e genul tau, si s-ar putea sa primesc ban pentru raspuns, dar eu am citit "su**e-o Ramona", iar efectiv am murti de ras. Este vorba si de dragoste. In adevaratul sens al cuvantuluiwinking.

| crisw908 a răspuns:

E buna Fantoma visurilor mele contine dragoste, drama, horror si cel mai mult comedie. Funda te rog.