| Cornelia19 a întrebat:

Care sunt cele mai interesante carti pe care le-ati citit (de dragoste)?

Răspuns Câştigător
| mely4you a răspuns:

Pai...ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi ...romeo si julieta. Floarea fara parfum, Drumul spre inima mea, Un sarut in desert cam deaste citesc big grin :X:Xbig grin sper sa te ajut.nu uita funda

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

La rascruce de vanturilove struck

| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste gasesti aici : http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste. Citeste recenziile si alege ce ti se potriveste.

| Dean1996 a răspuns:

Invitație la Vals de Mihail Drumeș

| Marcela a răspuns:

Maitreyi! love struck

| PsychSţev a răspuns:

Poveste de iubire de Erich Segal. :]

| MissFashionPrincess a răspuns:

Cele mai interesante carti dupa parerea mea de dragoste pe care le-am citit, au fost "P.S. Te iubesc" si "Suflete pereche" de CECELIA AHERN. Ti le recomand...sunt extraordinare!

| andreicod a răspuns:

Panza de paianjen - cella serghi
matusa julia si condeierul - mario vargas llosa

| gabibt a răspuns:

Dragoste de viata - Jack London
(Capodopera)

| Iulia_7157 a răspuns:

Jane Eyre-Charlote Bronte(m-a facut chiar sa pling)