| anonim_4396 a întrebat:

Heiii :* Ceva statusuri de fete, funny. Pentru baieti [ nu neaparat ] >:. Ceva de pus la status, ca nu mai am ideei ce statusuri sa imi pun laughing Plss >:d<
Multumesc *: Fundita :*

1 răspuns:
| lizica a răspuns:

Nu-i grav ai incredere in mine cand zic, ca daca-i rau azi maine te asteapta un veac de bine
Doare fiecare clipa, viata e o rispia de vise fara rost, am vazut cum soarta imi sterge trecutul, e o minciuna totul!
Acum plec, trag usa dupa mine
Abia astept, sa ne vedem cu bine
Pasesc incet, in roua diminetzii
Fara bilet, stau ascuns in trenu' vietii.
E ciudat sa spun asta e nedrept ca plec
Credeai ca poti sa controlezi minti la nesfarsit. dar incercand sa o controlezi pe a mea te-ai indragostit!