| cristiana101 a întrebat:

Statusuri noi plssbatting eyelashes. Orice status.; x dau funda :*.

2 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Cand vei fi singura in vant,aminteste-ti ca mai sunt pe pamant, cand iti va fi greu, langa tine o sa fiu mereu
draga mea colega proasta si tampita iti trimit din departare un sicriu si-o lumanare si in semn ca te iubesc aliluia iti doresc
ca o ploaie in desert ai aparut
am simtit ca ma pierd dintr-un sarut
m-ai facut sa plutesc pe aripi de soare
si m-ai facut sa te ador :X
Jardel:Avetzi o harta?
Eu: Pentru ce?
Jardel:Ca m-am pierdut in ochii Cristinei:*:*:

Erau odata trei vampiri carora le era foame.Se duce primul' si se intoarce cu gura plina de sange... ceilalti il intreaba:
- ba, de unde ai luat sange?
-vedeti turma aia de oi?
-da!
-am mancat-o toata.
Se duce al doilea si vine cu fata plina de sange.
-baaa, de unde ai luat atata sange?
-vedeti herghelia aia de cai?
-DA!
-am mancat-o toata.
Se duce al treilea si vine cu tot corpul plin se sange. Ceilalti il intreaba:
-baaa, de unde ai luat atat de mult sange?
-vedeti stalpu' ala?
-da!
-eu nu l-am vazut. laughing)))

| superstar21 a răspuns:

Ingeras picat din cer... tu vezi iubirea cu ochi... de iubesti un fotbalis, nul mai iubi ca e un lucru foarte trist cind e iubirea mai dulce isi ia mingea si se duce