| BomboanaCuCaramell a întrebat:

HEIII! happy mi-am luat o catzelusa micaaalove struck vreau si eu idei de numebatting eyelashes repedeeee

9 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Uite cateva:

Lessy

Bella

Miky

Cita

Nety

Arabela

Sasha

Clara

Carla

Roxy

LeXy laughing

Alysha

Tasha

Sissy

Katy

Daisy

Sper ca am fost de ajutor.

Pa, pa

| EduardTPU a răspuns:

Diana. Eu asa am numit-o pe una din pisicile mele,dar din pacate a avut aceeasi soarta, sau cel putin aproape aceeasi soarta ca a Dianei, Printesa de Wales. Bineinteles, ca a fost o coincidentalaughing deci poti s-o numesti fara teama la fel si pe pisica ta. Sper ca am fost de ajutor. Funda?

| MaryLoveAnime a răspuns:

Kirara(stiu ca e de la anime ),Sasha,Abbey,Dixie,Ely,Pebbles(pietricele in engleza),Ruby,Linda,Rita, Rexona(eu am numit un caine asa :p), Zoe

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Carlalove struck
Mayalove struck
Bobitalove struck
Ai grija de ea. funda big grin?

| nebunik4663 a răspuns:

Buna.Tasha,Sheba,Bella,Isabella happy

| Killaritza a răspuns:

Bubulina.Bella.Tasha.Sasha.happyfunda?happy

| P0pCorN a răspuns:

Pufa,Bombonica,Sisi,Kity.big grin

| kittysweet a răspuns:

Poti sa ii pui Cleo,Sindy, Bella, etc!

| Diana_8488 a răspuns:

Pufoasa,Mary,Gadilici,Maimutica,Cocolina...etc