| xGumitsa a întrebat:

=` Heiii TPU. Am nevoiiiee` de mai multe informatsii` despre jocu` IMVU. Se joaca cineva? Ce trebuie sa fac in joccc`? Costa ceva sa iti faci cont? Plss, daca stitsii` nu ezitatsiii` sa imi spunetii`, dauu` Funditssaa`

Răspuns Câştigător
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai e foarte simplu happy Nu costa nimic si nu sunt virusi! Tot ce trebuie sa faci e sa-ti faci cont pe IMvu.com si dupa aia sa downloadezi jocul de acolo.Jocul consta in discutiile cu alte persoane ( caractere) din joc...adica intri intr-o camera cu mai multi si vorbesti cu ei in orice limba vrei happy sunt din toata lumea acolo.
Mai poti cumpara haine, accesorii, de toate pentru caracterul tau ca sa-l faci sa arate cat mai bine happy... e chiar misto big grin!

Bafta ~