| Alexoutza a întrebat:

Heiii >TPU:d< Au anuntat la stiri de concertul Shakirei, de pe data de 11 augustpuppy dog eyes Stie cineva un site, de unde as putea cumpara bilete? :*

5 răspunsuri:
| Spritero a răspuns:

Cauta si tu pe myticket.ro

| cammm a răspuns:

Nu exista nici un concert.
După aproximativ un an, Shakira se întoarce în România. De aceasta dată, columbianca NU VA MAI CONCERTA, ci vine într-o vizită privată. Ea va urmări din tribune meciul Dinamo-FC Barcelona de pe 11 august.

| alealexuta a răspuns:

Heyy tu nu stiai ca exista GOOGLE pur si simplu cauti si nu poti gasi la casa de bilete? pentru concert?

| denisalin9 a răspuns:

Ai incercat pe http://www.eventim.ro/ro/
Funda?

| coranio a răspuns:

Intreaba pe alt cineva sau pe prieteni tai.