| FlaShX a întrebat:

HEIII TPU! :X Cum bag 2 culori la cs (sv de dr knife mod) adica atunci cand scriu( trail 12 red) imi intra decat o culoare cum fac sa imi intre 2 portocaliu si verde de exemplu plzzz dau funda jurrrr! :X:X:X

4 răspunsuri:
| PokemonPew a răspuns:

Ala care a facut ca sa aiba 2 culori la trail pentru ca tu aveai de ex: rosu iar celalalt verde si cand ai intrat tu spectator pe el s-au facut amandoua culori. nu prea stiu ca sa iti explic, dar sper ca ii bine asa cred eu...

| IoNuTuxD a răspuns:

Sau poti sa dai amestecate trail 9 violet sau trail 9 aqua

| IoNuTuxD a răspuns:

Sau poti sa dai amestecate trail 9 gold trail 9 aqua trail green trail 9 white asa stiu eu da bagate pe server asta :dr.xqs.ro vz ca ma cheama! 0nu7

| Constantinescu_Vlad_1973 a răspuns:

In counter strike condition zero ce trebuie si unde sa scrii sa iti bagi ori ce trail?