| didi2597 a întrebat:

Heiii :* vreau si eu sa stiu ce as putea face in vara asta. am 13 ani si sunt din galati thinking vreau sa fac niste bani. spuneti-mi si mie ce as putea face vara asta sa castig niste bani. puppy dog eyes multumesc!

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

De ce sa astepti vara? poti incepe si acum, sa profiti de perioada in care esti la scoala si ai multi colegi in zona.Ai auzit de Ladys? le poti vinde cosmetice, iar tu sa castigi un discount la afacerea asta...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci primul lucru ai putea sa mergi volontariat 30 lei ziua am fost si eu si tot 13 ani am si eu din piatra neamt is 2.chiar daca pare o munca americana ca in filme sa ajuti vecini am facut de 2 ori asta si am primit un 1 leu de la o batranica din bloc imi venea sa-i frec una eu ridic sacosem 6 iti iau aspiratorul si dupa aia sa merg cu javra ta ia ma du-te-n ***** m-ati