| andreyandrei a întrebat:

Sall allz. am si eu o intrebare.am 14 aproape 15 ani si vreau sa castig bani nu stiu cum pot face asta? ma puteti ajuta big grin Sunt din orasul Galati

1 răspuns:
| lauracraciun a răspuns:

Pff intrebarea mi-am pus-o si eu de multe orihee heeam 14 ani si nu din cauza ca parintii nu mi-ar da bani sau ca nu au bani.insa mi-ar place si mie cand ma duc la un suc sa nu le mai cer bani tot timpul., m-am informat destul de mult si eu am gasit uirmatoarele solutii:sa fii chelner.insa e o varsta destul de mica pentru asta.sa imparti pliante.se castiga destul de bine daca ai timp.vara este indicat.sa fii reprezentant la diferite firme sau sa-ti faci propriul bloghee heespor la facut bani pa pawave