| ronazozole a întrebat:

HeiiiihappyCare este dupa parerea voastra cel mai bun program de editat poze, cu cele mai multe optiuni de editare etc?

9 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Stiu multe programe de editat poze si sunt ff bune!

1.Photofunia

2.Funphotobox

3.Photo505

4.Loonapix

5.Pizap

6.Imagechef

7.Funny.pho.to

8.Faceinhole

9.Dumpr

10.Writeonit

11.pixenate.com

12.blibs.com

| PsychoDreamer a răspuns:

Adobe photoshop XCV edition

| sorinL1 a răspuns:

Photoshop + After Effects (ambele produse de Adobe).

| Loola_9927 a răspuns:

Photoshop 5, desi e greu de lucrat in elbatting eyelashes. Are peste 1000 de trucuri, deci succes. :*

| ριтιq a răspuns:

Buna eu lucez in domeniul presei. sunt moderator tv. si cel mai complex program este dream ligh

| ChrissD a răspuns:

Este photoeditor

| eva2299 a răspuns:

Photoscape

| Daaaaaaaaaaaanielaaaa a răspuns:

Photoscape...doar ca daca la inceput nu ti se va parea asa, decat dupa ce te obisnuiesti cu el :*