| lakrymotsa a întrebat:

Heiiiii, ce facetiii? Sper ca biine. Bun, sa trecem direct la subiect. Vreau sa fac doua albume fruuumose.Cu 2 descrieri frumoase pe sunphoto. Nu va fi welcome. Unul va fi About me in care voi pune intrebarea cine vrea sa imi fie friend sau sis.
Si unul nici eu nu stiu.Adica am vazut la multe fete(cu imaginatie bogata) albume de gen : Ceva inspaimantator, dar in acelasi timp sentimental(nu cum am scris eu, dar ceva de genu).
1. Eu nu am imaginatie
2. Vreau sa imi scrieti o descriere originala frumoasa(nu copiata de pe sunphoto)
3. Dau fuuuundita maree mare. Desigur dau funda, doar celei[celui]care imi da o descriere foarte frumoasa.
Haiii mersi!

3 răspunsuri:
| AliceIDK a răspuns:

Niste fluturi negri
Ca mai faci, boss?
Te uiti la mine?
U Love me?
Rock... abcd
Go Alone...
Sunny glases
Mai lampa, ma ubesti?
Tic.tac
Dancers girls
Pa pa Skumpy
Tapet cu blanita roz
Zambeste
Smile
Gothik girl
Love
LoL
Biscuite!
Gherutze de copil
Lakrima de maimutsa
Ciocolata cu pere
Si cam atat Bafta!

| lakrymotsa explică (pentru AliceIDK):

Am nevoie de descriere nu de un nume!

| AliceIDK a răspuns (pentru lakrymotsa):

Am perle in ochi