| Smilelifeisbeautifull a întrebat:

Heiiiii TPU ce parere aveti despre noua lege ACTA?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este inca lege, deocamdata este un tratat comercial care urmeaza a fi ratificat sau nu de Parlamentul European si de Parlamentul Romaniei. Abia dupa ratificare se va modifica si completa legislatia Romaniei in materie de contrafaceri si piraterie si se va pune in aplicare. Numai bine!

| DianaaGabrielaa a răspuns:

Ca,primarul Basescu o sa semneze (ca doar nimeni altcineva nu o sa semneze contractul)ne ducem dracu si jocurile si facebooku" si te plictisesti o zi intreaga...mai ales ca nu-i prea fain sa citesti carti nu?