| JustForMe a întrebat:

Helllooo! Am o intrebare:cum sa fac sa nu imi mai vada cineva lucrurile si toate informatiile de pe facebook chiar daca nu mi-e prieten? Adica vreau sa nu mai poata intra p profilul meu sa vada tot ce postez! crying

Răspuns Câştigător
| RodicaBinar a răspuns:

Dacă e vorba de o persoană anume, intri la "custom", unde poţi ascunde de o persoană anume (sau mai multe) saaau... doar faci postările, pozele, informaţiile vizibile doar pentru cineva anume. (toate astea în loc de "vizibil pentru prieteni")

1 răspuns:
| DianaBd a răspuns:

Pai e simplu. Te duci sus in dreapta la setari, apesi pe setarile contului, apoi dai pe Confidentiale. Si acolo selectezi tu cine sa vada ce faci tu pe facebookwinking Sper ca te-am ajutat! bafta.