| JustWannaDance a întrebat:

Hello kiss
Am doua intrebari: happy
Care sunt regulile de citire in limba fraceza? big grin

(P. S.) Mi-am pierdut caietul de a 5-a. laughing

Vreau un site cu multe cuvinte in limba engleza happy
Sicu verbe si cu totbatting eyelashes) (aproape) oh go on
Cine imi recomanda love struck
Fundaaaa kiss

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru franceza, reguli de pronuntie -http://www.cursurigratuite.ro/......untie.html

| Naspa6969 a răspuns:

Pai.stiu eu un sait :D. De fapt nu-i pot spune chiar un sait. Dai la www.google.com si o sa-ti apra in stanga un cavant " traducere" dai pe el si-o sa-ti arate ceva. Poti sa dai pe ce vrei. Si legat de franceza...trebuie sa ai accent;)! Sper ca te-am ajutat! Fundaaaa?:o3

| JustWannaDance explică:

Pardon am vrut sa spun " Si cu" happy

| N_9535 a răspuns:

Regulile de citire in imba franceza ti le pot trimite ca le am doar sa-mi lasi un mesaj cu id-ul tau