| anonim_4396 a întrebat:

Hello, am o intrebare cam aiurea...stie careva cum sa faca un patrat cu un X in el fara sa ia creionul de pe foaie sau sa treaca de 2 ori peste aceeasi linie?:-s

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Linie în sus, diagonală sus spre dreapta, cobori cu diagonala opusă, linie jos, diagonală din dreapta jos în stânga sus, orizontală din stânga sus în dreapta sus, diagonală din dreapta sus în stânga jos, orizontală din stânga jos în dreapta jos.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Unu din misterele copilarei mele big grin Mereu incercam da nu imi iesea

| Sunshine_3662 a răspuns:

Ceea ce descrie SpineShivers este un patrat cu X in el, dar si cu "acoperis"; este un fel de casuta (cum faceam la gradinita). Nu se poate sa faci ce ai spus tu, figo (cel putin nu cred).

| figaro a răspuns:

Un desen...link

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cum ai vrea sa iti explic aici?
Ca sa intelegi trebuie sa vezi, asa din vorbe nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum.