| Diva a întrebat:

Hello.As vrea sa-mi recomandati niste filme care sa arate adevarata fata a sistemului sanitar

9 răspunsuri:
prfml
| prfml a răspuns:

John Q - Un super film care ne arata ce este in stare sa faca un adevarat tata pentru copilul sau.

| TipulVerde a răspuns:

Filmul Sicko al lui Michael Moore...sistemul sanitar din America

| CrucifiedCountess a răspuns:

Anathomy si/sau Pathology. Ambele sunt ok.

| alexxx_3182 a răspuns:

Cum a spus si ceciliarepede moartea domnului lazarescu....sau daca vrei sa vezi pe pielea ta...itzi recomand sa te duci prin spitalewinkingbafta

| alexxx_3182 a răspuns:

Nu inteleg unde este problema a fost o parere comuna cu a ta, si gramatical banuiesc ca nu este incorect
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moartea domnului Lazarescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexxx draga: sa nu mai incepi nicio fraza cu:" cum a spus si ceciliarepede", ca numai stupizi vei primi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexxx: nimic incorect gramatical, doar un sfat legat de "popularitatea" mea pe acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci pe pielea proprie si personala, iti faci o internare pentru o saptamana. si afli, pana si ceea ce nu vroiai sa afli!