| Amelia94 a întrebat:

Hello. Ati fost careva cu cortul la mare? As vrea sa merg numai ca nu stiu cum este. Vreau cateva pareri despre asta. Multumesc.

5 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Eu am fost in camping cu cortu cu fam mea, mi-a placut ff mult cand ma trezeam dimineata direct in aer liber si eram la cativa metri de plaja
E mai frumos decat la hotel(parerea mea).

| Kenvelo_7641 a răspuns:

Eu am fost. Cortul era instalat chiar langa mare si a fost extraordinar. Singurele probleme acolo sunt insectele, dar cu un autan spray le rezolvihappy. In rest e super, merita sa mergi!

| diclorofosfat a răspuns:

Eu am fooooooooooooooooooooooooost, era suuuper, doar ca in cortul nostru erau urechelinite

| w3xuLik a răspuns:

Draga Amelia94, orice excursie cu cortul este una minunata. Daca te duci la mare trebuie sa iei in considerare 4 lucruri:
1)la cat de departe esti de apa (mirosul algelor iti va strica vacanta si sigur nu vrei sa dormi intr-un cort udwinking
2)insectele(folosind un repelent potrivit nu vei avea problemecu ele)
3)toaleta (una dintre cele mai mari disfunctii la un cort estre acela ca nu are si o baiewinking )
4)amplasarea cortului(probabil autoritatile nu te vor lasa sa pui cortul in mijlocul plajei cea mai buna idee e un camping special amenajat)
Daca tii la aceste 4 aspecte vacanta ta va fi de neuitatwinking
w3xuLik

| buzoianul a răspuns:

Vin si eu cu tine big grin ma iei? big grin