| ayosmdk a întrebat:

E careva de aici la profilul stiintele naturii?
Vreau si eu cateva pareri, informatii. Urmeaza sa ma decid in curand si nu stiu prea multe despre profil.

Răspuns Câştigător
| lauraroxi a răspuns:

In clasa a 9-a faci 4 ore de romana, 3 de franceza si engleza! Nu prea ai treaba cu matematica, fizica si chimia.

| ayosmdk explică (pentru lauraroxi):

Dar nu e profil de stiintele naturii? Banuiesc ca ar trebui sa fie mai multe ore de biologie, fizica si chimie. Cel putin asa am auzit.

| lauraroxi a răspuns (pentru ayosmdk):

Aaaaa da, scuze, le-am incurcat! big grin Faci 5 ore de mate si vreo 3 de biologie, chimie si fizica!