| Tyby_9970 a întrebat:

Hello! Cine imi poate recomanda cele mai bune filme de aventura cu batai?

Răspuns Câştigător
| Chu a răspuns:

Hi^^
Razbunarea lui Logan
Never Back Down:X
Eroul
Visul Imparatului
The Hurt Locker(nu e cu "batai" dar merita urmarit)
Filme cu Jet li.etc
Pa-pa
:*

5 răspunsuri:
| dragonul96 a răspuns:

Twilight, lord of the rings

| patrick98 a răspuns:

Intri pe www.filmealese.com/ sau www.cinemagia.ro/ si cauti acolo ce filme vrei, sunt mai multe genuri de filme

| Messi_1669 a răspuns:

Lord of the rings, MACHETE(E FOARTE FRUMOS), piratii din caraibe 1 2 3 4, enter the dragon, HARRY POTTER, sport sangeros, (sau cum a zis puffiandre eroul visul imparatului,) aleien vs predator, robin hood ( sper ca ti-am fost de ajutor )... da-mi si mie fundita plzzzz

| ໓iჯყ a răspuns:

Nu stiu foarte multe, dar stiu ca seriile x-men ar trebui sa-ti placa, mai ales x-men origins:wolverine! Incearca!winking Good luck! Have a nice day!