| Just_3218 a întrebat:

Hello! Joc barn buddy pe hi5 de ceva timp.sunt la nivelul 21, doar ca am 0 banuti rosii.Cum fac rost de ei, in afara de a-i cumpara cu bani reali? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KLapeman a răspuns:

Si eu joc barn buddy, si poti sa faci rost banuti rosii daca te uiti su in dreapta eu o cupa Achievements si daca plantezi ce iti cere acolo poti sa faci banuti rosii, eu am deja 1300 de banuti rosii castigati acolo. O sa dureze mult ca va trebui sa plantezi aceeasi planta de vreo 50 de ori poate si mai mult.succes

11 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Cand treci la unele nivele iti mai da si dinaia, dar nu chiar la toate
La unele o sa-ti dea ingrasamant, la unele bani dinaia rosii, la unele diverse fructe
Bafta:*

| Anna_3775 a răspuns:

Nu prea e posibil sa primesti, doar daca ii cumperi...Sau cand treci la anumite nivele s-ar putea sa iti dea, mie asa mi s-a intamplat happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat monede hi5 dar banuti rosii tot nu mi-au dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa faci cupa si iti da de exemplu la lugume iti da 200 la flori iti da 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa faci cupa si iti da de exemplu la lugume iti da 200 la flori iti da 500

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit banuti rosii doar cand am trecut la nivelul 39!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la lwl 50 si nu am primit bani rosi pana acum nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa trofee ca iti da banii rosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iei cupa la o anumita planata iti da banutsi rosii si la animal daca faci cupa iti da banutsi rosiitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la lvl 135 si bani rosii ii faci castigand cupe, am 4000 de bani rosii dar este in lista mea unul care are 60000 de bani rosii si nu stiu cum ii face...

| Sele a răspuns:

Nu ai cum sa faci rost de ei... Banuti rosii iti dau iei cand treci peste leval...