| zDafuq a întrebat:

Am si eu o intrebare! Sunt la nivelul 13 la barn buddy. si am o problema am deja 20 de prieteni si nu-mi pot cumpara caine si nu am deloc bani rosii. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

Trebuie sa ai destule monede ca sa il potii cumpara.si trebuie sa ai 21 de vecini, pentru ca tu nu te pui ca vecin asa ca ai 19.trebuie sa faci 21 cu tine. AA si creditele acum nu se mai fac cum se faceau inainte.Acum trebuie sa faci cupe si iti da exp si credite.

Uite cum potii fura cu mancare la caine.

intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat, iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa, iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi, nu conteaza daca iti ia bani pentru ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*. si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc, plus recotele furate. sper ca te-am ajutat.Acesta este un cod.
funda?

9 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Poate nu ai 1. 000 de monede galbene.Creditele e mai ok sa nu le cheltuiesti pana nu strangi destule cat sa-ti iei ceva calumea.

| moniii a răspuns:

Pai iti mai trebuie prieneni nu trebuie sa ai fix 20 trebuie sa ai vreo 24 dar care joacahappy

| M3lania a răspuns:

Cum s-a spus si pana acum iti trebuie 20 de vecini fara tine.
Cauta in lista de cumparaturi si vezi ca este un caine cu 1000 monede(bani galbeni)este un caine lup.
Nu ai credite(bani rosii) deoarece abia ai inceput sa joci.Trebuie sa ai 500 de credite de la inceputul jocului(daca nu le-ai cheltuit deja). Ele se obtin pe parcurs.Intra la trofeu si uita-te ce trebuie sa plantezi.
Sper ca ai inteles.
Succes!

| SalutTpu a răspuns:

Nu uita ca tu nu iti esti vecin asa ca nu te numara si pe tinewinking

| Buh a răspuns:

Trebuie sa-ti mai bagi un vecin[cainele merge luat si pe 1. 000 bani), iar creditul[banii rosii] ii castigi pe parcurs, trebuie sa faci cupa la flori, legume etc...happy
Sper ca te-am ajutat!

:*

| Doloresidk a răspuns:

1) Poate pentru ca, in bara de jos unde iti arata prieteni, apari si tu, deci nu ai 20 de vecini.
2) Poate fi o eroare de la joc
3)Nu`ti trebuie BB (bani rosii) decat daca vrei sa cumperi cainele ala alb cu gri
Sper ca te-am ajutat :*... fundita?

| Deea_2581 a răspuns:

Pai asa am patit si eu trebuie sa ai 21 de prieteni si atunci mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa castige bani pe internet sa acceseze urmatoarele link-uri:
http://www.onbux.com/?r=ktalyn

http://www.neobux.com/?r=MedesClaudiu

http://en.20dollars2surf.com/?ref=128746

Iar daca nu va descurcati intrati pe http://clever-ideas.wikiforum.ro unde veti gasi un ghid complet.

P.S. Mai intai trabuie sa va faceti un cont paypal.

| inna_2217 a răspuns:

Buna...trebuie sa ai 20de prieteni(fara tine) ca sa iti cumperi caine...cu tine 21