| anonim_4396 a întrebat:

Buna am vazut un film mai demult pe atunci aveam cam 6-7 anisori si problema e ca nu mai stiu cum se numeste filmu
era vb despre o fetita cu un balon nu era filmu( bubble boy )care avut un mare succes pe atunci era vb despre o fetita care i-a murit tatal ea nestiind ca tatal ei a murit dar in sufletul ei simtea ca s-a dus
Ea si mama ei se duc in parcul de distractie si se intalneste cu un politist americam si ii cumpara un balon
iar fetita il ia si isi petrece toto timpul cu balonu dar intr-o zi a zburat si s-a dus in toata lumea si pana la urma vine inapoi la fetita...e o poveste foarte frumoasa si intersanta...
nu mai stiu cum se numea filmu as vrea de la voi sa va amintiti si sa imi spuneti cum se numea filmu acesta tare as vrea sa l mai vad va multumesc ^^ dau un funda

1 răspuns:
| EyesSad17 a răspuns:

Ha ha ha ha ce amuzant