| SuntFata a întrebat:

Hello lumeee' buna! Ce parere aveti despre acest blog? http://asmileinasunshine.blogspot.com/. Am pus doar un capitol dar mai urmeaza sa pun.As vrea sa stiu daca va place, daca mai trebuie schimbat cev. etc. Orice sugestie e bine venita. Puteti lasa si comentarii la blog. Va rog din suflet sa raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Rozette a răspuns:

Foarte frumos blogul, continua sa postezi! Incearca in schimb sa faci caracterele mai mari, caci sunt cu bold si nu prea se vad bine asa mici...laughing Oricum, felicitari Mia! (scria pe blog numele tauhappy )

1 răspuns:
| AntoholixAdri a răspuns:

Este frumos asa... fundita?