| ღBrokenツAngeℓღ a întrebat:

Hello! Stiti cumva ce inseamna 0_o; o_o; 0_0?big grin Si daca mai stiti semne d-astea, puneti-le aici.big grin Multumesc! Funda!:*

Răspuns Câştigător
| linuts a răspuns:

Sunt tipa niste fete:
0_o-zapacit
o_o-serios
0_0-mirat
*_*-serios
O_o-innebunit
o_O-aiurit
(*_*)-serios
(O_o)
(O_O)
(O_o)
(0_o)
sper ca te-am ajutat
funda?

4 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

O_o = ca si cum ai fi socat
^_^ = prietenos
Q_Q = frustrat
-.- = dupa ce a vazut ceva jalnic

| NOinformation a răspuns:

E ceva de genu surpins, mirat. o.o, o_O, ^_^, ^.^, ~_^, [*_*] ma rog si sunt mai multe. le poti inventa si tu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de contextul in care sunt folosite semnele tongue. Uite cele pe care le stiu eu happy : ^.^ ^_^ :O3

| yourdevil16 a răspuns:

0_o Poate sa inseme WoW sau depinde. Uite ce mai stiu euhappy (*_*) (@_@) (^-^)