| emilie_8883 a întrebat:

Hello! Stiti vreun joc off. cu farse? Adica este un tip care vine la vecinu-sau sa-i faca farse si nu trebuie sa fie prinshappy! Stiti cum se numeste jocul? Si daca stiti de unde as putea sa-l descarc (nu m-ar deranja). Multumesc! Va pup:*!

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Se numeste ''Neighboursfrom hell'' si il poti descarca aici
http://www.place77.com/download-neighbours-from-hell/free/2113
Bafta;)

5 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorstiu joculaughing e foarte amuzant ''Neighbours from hell' da stiu c-o aparut cu 3 (office)happy

| Ponk a răspuns:

A gata stiu la ce joc te referi laughing rolling on the floor ma jucam si eu cand eram mic :X acum ma interesez.

| claudia_7744 a răspuns:

Vecinu se cheama jocu:p

| claudia_7744 a răspuns:

Vecinu se cheama jocu:p sau cauta si u the Neiber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu se numeste vecinu 1 sau 2 sau 3