| denisa03 a întrebat:

Hello TPU! As vrea si eu niste jocuri pe care le pot juca pe tableta(fara impuscaturi si monstrii gen zombii).Gen minecraft poate...

Răspuns Câştigător
| DeeaVonP a răspuns:

Depinde aici de ce android ai sunt jocuri care permit versiune de cel putin 2.2 ori 1.3 etc. - in orice caz incearca pe acest site caci sunt foarte multe http://www.androidgamesroom.com/stand-alone-games/?id=2 si + ca ai o gramada de pagini si in dreapta sus iti spune si minimul de versiune :)

Funda? :o3

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Roblox?

| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns:

De esemplu spiderman batman my taking tom, pou, dr. drive school drive santa run si subai surver atata stiu sper ca teamajutat

| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns:

Daca re\\vreai minecraft incearca crafting minecraft e foarte tare e ca minecraftul original dar incearca versiunea noua e mai tare

| Muntean_Iulian_1995 a răspuns:

Salut! Ai putea juca Fruit Ninja, Talking Tom.

| ILoveLondon a răspuns:

Santa s village, daca iti place

| Bubulici_Cătălici_1996 a răspuns:

Iti scriu mai multe jocuri big grin cum ar fi: my pou, bounce...