| belanelu123 a întrebat:

Hello,am o întrebare ce pot face mă plictisesc foarte tare, vreau cat mai multe idei, am 15 ani. Fundă

2 răspunsuri:
| Iwliaaa a răspuns:

Poți face o mulțime de lucruri:
- poți citi (nu ce ți s-a dat de la școală / liceu ci ceva ce îți face plăcere să citești).
- dacă ai frați / surori te poți juca cu ei.
- poți ieși afară.
- te poți juca pe telefon / tabletă / consolă / computer sau orice altceva mai ai prin casă.
- poți să faci din temele de vacanță (dacă ai).
- poți încerca lucruri noi, ca de exemplu să faci provocări gen să mănânci pâine cu muștar sau mai știu eu ce.
- poți asculta muzică.

| ImUnlord a răspuns:

Ieși afară cu prietenii, joaca-te ceva pe PC/tableta/telefon/consola, sau intra pe TPU la Quiz-uri, etc...