| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Hello TPU:)
ce parere aveti de melodia asta:

http://www.youtube.com/watch?v=KlyXNRrsk4A&ob=av2e

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Melodia e superba love struck
iar videoclipuil imi place mult, chiar daca e cam crazy.e cu ceea ce ne-a pbisnuit Katy happy

| Mayyyyyy a răspuns:

Uite sa fiu sincera cu tine,(deoarece nu-mi place minciuna)nu prea imi place muzica dar imi place poveste transformarea tocilarei intr-o fata frumoasa)! Si eu sunt tocilara dar nu m-as schimba! crede-ma! parerea mea nu este asa reusita cum sustin toti!

| sweetluly a răspuns:

Foarte tare! tot ce iti pot spune e ca ai gusturi la muzica happy

| NENA_8376 a răspuns:

rolling on the floorbelea funy mistohappy