| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU! Ce program imi recomandati de facut videoclipuri? Inafara de Windows Movie Makerhappy
Fundahappy
PS:Am Windows XPbig grin

2 răspunsuri:
| Visatoarea a răspuns:

Eu am videothang. Il folosesc mereu, si videoclipurile ies bestial. Poti edita, adauga efecte, melodie pe fundal.etc
Bafta

| florentyn4ever a răspuns:

Foto2Aavi ne permite să creem filmuleţe folosind fotografiile, video-urile şi muzica din calculator pe care putem să le publicăm în YouTube, Vimeo, etc., sau pur şi simplu să le păstrăm pentru noi pentru a le arăta mai târziu prietenilor şi cunoscuţilor. and download here http://www.softpedia.com/......2Avi.shtml sper sa-ti fie de folos:)