| Bby22 a întrebat:

Hello TPU`batting eyelashes :*! De ce nu merge sa imi cumpar energie la CityVille [facebook]?straight face... P. S : am banii deci pot sa cumparthinking imi ajunge :d am 7, 542 thinking Mesic :* fundita >:ddd

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Iti trebuie bani dinaia Chas (de culoare verde )

| Bby22 explică:

Gta mergebatting eyelashes Avea o eroare :d m`am uitat binebatting eyelashes stiu ca trebuie sa cumpar cu de aia chas rolling eyes. mersi orkm tongue

| biancabibi a răspuns:

Depinde ce bani ai. Trebuie sa cumperi energie cu bani adevarati asa ca mai uitate odata daca e cu un f pe bani atunci nu poti sa cumperi

| XXLV a răspuns:

Pote e un BUG ceva, Sau poate ca nu ai banii corecti! Pt energie ai nevoie de de aia CHAS!