| LovعlyFeelings a întrebat:

Hello TPU!
Doresc si eu un joc tip timemenagament cum este de ex. Dinner Dash; sa fie free [ unlimited time = fara timp ]. Iwin`u imi apare ca are virusi si nu pot descarca nici un joc. Aveti voi niste pareri si eventual un link de download in afara d e WendingDash si cel mentionat mai sus? Ofer Fundita love struck

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Incearca pe iwin.
eu acolo ma jucam diner dash, farm crazy, weding nu stiu cum, si mai multe dar numai stiu cum se numeau!
pa-pa!love struck

| problematic a răspuns:

Incearca kapilands.com nu este nevoie de instalare, joci direct pe site. este foarte interesant jocul in sine. trebuie sa ai o idee despre afaceri si cum sa iti faci propria afacere in joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jocuri5.com va pune la dispozitie:jocuri actiune, sport, logica, aventura, carti, impuscaturi, masini, motociclete, barbie, romanesti, 3D, miniclip 3d.Mai puteti gasi personajele posturilor Jetix si Cartoon Network.