| Kiiiissss a întrebat:

Hello TPU! Imi ziceti si mie cateva jocuri online mai nooi? big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| petronela68 a răspuns:

Pai depinde de care jocuri vrei sa cauti? is multe mie imi plac cele multiplayer dar nu ma mai joc de mult pe ele sunt faine si le poti dowlada ssau le poti juca online:ourworld,imvu, metin, 4story,super secret,sherwood,sims,fifa, smackdown vs. raw 2010, switch mmo, GTA, etc. daca vrei sa iti dau cateva care nu se pot dowlada id meu ii petronela6868winking.funda?puppy dog eyes