| Dianne_9377 a întrebat:

Hello TPU!happy
In photoscape se poate ca o poza sa fie "alb- negru" dar de exemplu tricoul sau bratara sa fie colorate?(sper ca m'ati inteles.big grin ) Daca da cum?puppy dog eyes fundita si vot:*!

3 răspunsuri:
| Sweets a răspuns:

Ai putea sa faci cum fac eu...le fac alb negru intr-un program oarecare si in photoimpact x3 dau la "blush" si colorez in ce culori vreau ce obiecte vreaubig grin
sper ca te-am ajutatbig grin
succes:X

| Andreea011 a răspuns:

Da.se poate.dar tu trebuie sa le colorezi.numai asa se poate.plz funda... poti sa-mi dai idul tau sa-ti explic.

| DarkBlood32 a răspuns:

Da. Se poate. Apesi acolo pe Unelte apoi pe Pensula si apoi colorezi tinand apasat pe Shift pentru a picta estompat. Nu o sa-ti iasa prea bine, ai putea incerca si PhotoInstrument.