| Lollypop a întrebat:

Vreau si eu un progam bun de editat pozesad. Am "PhotoScape" dar as fi vrut sa pot pune o poza cu cineva de exemplu, peste o alta poza cu un peisaj si poza cu acel cineva sa apara ca si fiind in umbra in acel peisaj. Sper ca ati inteleshappy. Am incercat si cu "PhootoScape" dar nu se poate sau nu stiu eu cum.Si vreau si un progam usor de folosithappy. Sa nu fie prea complicathappy si sa fie si un link de unde il pot luahappydaca se poate. Dau fundahappy.

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Cred ca magic photo editor este programul pe care il cauti...scrii pe google si se gaseste usor

3 răspunsuri:
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Cred ca magic photo editor este programul pe care il cauti...scrii pe google si se gaseste usor

| Razvanutzu_9109 a răspuns:

Pai incearca Photoshop recomand CS 4 sau 5.Este cel mai bun program de editat sau creeat poze.big grin