| J0HnNyX a întrebat:

Hello TPU! Intrebare despre IMVU : Cum fac sa imi pun la avatar (la cel de pe imvu) poza cu mine? Cel mai explicit raspuns primeste funda! si as dori si un link de unde pot sa schimb pozabig grin!

4 răspunsuri:
| J0HnNyX explică:

Am descoperit la un momentdat si singur dar uite ce zice:Note: uploaded images have a maximum size of 160x220,
can be PNGs, JPGs, or GIFs, and can't be over 39k.

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Poza trebuie să aibă 160x220.
http://www.resizeyourimage.com/
Pe site-ul ăsta intri, pui poza acolo, apeși pe acel minus până ai cam 160x220 sau mai puțin!
Așa îți poți pune ce poză vrei la avatar pe imvu.

| CyufixX a răspuns:

Hello.pai dai "my profile" si jos iti apare "profile".dai acolo si dai la "edit"unde sunt mai multe categorii dai la "edit profile "adica a2a.si jos alegi poza si gata dar sa fii atenta sa o faci cat de mica fotografia petru ca nu va incapea. sper ca te-am ajutatbig grin

| Эðσ a răspuns:

Poi.thinking Mai intai te loghezi pe Imvu dar pe google sper ca stii. raised eyebrows. Inf. dupa dai la Account acolo sus in dreapta. happy Eii si ai acolo unde sa bagi poze dar mare atentie pozele trebuie sa fie mici daca vrei sa le pui si daca vrei sa le faci mici poti sa le faci pe Photo scape. happy Sper ca ti-am fost de ajutor daca nu ai prea inteles mai explic odata pe id-ul mew. :minor.girl@yahoo.com fundita? puppy dog eyes