| rocsette a întrebat:

Hello TPU! stiti cumva vreun film cu actiunea pusa pe oameni de epoca? este comedie si centrul filmului este "bataia pentru sampon" pe care il au 2 triburi. va rog poate il stiti! dau fundita! [ps filmu este de acum 1 an] are ca nume un gen "rrrrrrrr" sau ceva asemanator:d

Răspuns Câştigător
| vlad audi 2010 a răspuns:

Eu il stiu l-am vazut pe prima TV si se numeste Hrrrrrrrrrrrr... sau ceva de genu, dar habar nu am cum il poti descarca.Mai e un film, comedie, tot cu oameni de epoca se numeste Year one. Funda