| Deeaa a întrebat:

Helloooooo happy

Help me! Peste 3 zile este ziua colegei mele dar nu am nici o idee ce sa ii iau! Vreau ceva ieftin si cateva idei de la voi

Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| ancutza_4814 a răspuns:

Ii poti face un tablou in care sa pui o poza cu voi doua.e foarte misto ideea si chiar merge pentru ca impresioneaza. poti sa-i mai iei pe langa tablou si o jucarioara mica care sa o reprezinte...nu stiu vezi tu. sper ca te-am ajutat. FUNDITA?

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Poti sa ii iei ceva personalizat: o canita, breloc, rama foto eic
un album foto
o agenda
Eu sunt la Oriflame ii poti lua un parfum la 20 ron sau altceva ieftin

Răspuns utilizator avertizat
| Mehh a răspuns:

Sa trecem peste ieftin...
-bratara prieteniei(pe site-ul clopotel.ro poti gasi cum se face)
-daca ai talent,ii poti scrie o poezie.

Acum...ieftin
Ce intelegi prin ieftin?Unii inteleg 50 de lei,altii 5lei.
-bomboane
-daca ii place, ii poti lua ceva de machiaj...gasesti si mai ieftine...
-exista coliere sau bratari sau cercei ieftini...
Sper ca te-am ajutat!Pe curand!

| Mehh a răspuns:

Sa trecem peste ieftin...
-bratara prieteniei(pe site-ul clopotel.ro poti gasi cum se face)
-daca ai talent, ii poti scrie o poezie.

Acum...ieftin
Ce intelegi prin ieftin? Unii inteleg 50 de lei, altii 5lei.
-bomboane
-daca ii place, ii poti lua ceva de machiaj...gasesti si mai ieftine...
-exista coliere sau bratari sau cercei ieftini...
Sper ca te-am ajutat! Pe curand!

| Deeaa explică:

Ideea lu ancutza_4814 si deeiusca au fost cele maim bune din toate dar am ales-o pe ancutza_4814 deoarece ei ii plc tablourile. Mersi la toti

| KamiM a răspuns:

La Leonardo gasesti parfumuri foarte tari la numai 10 lei sau 20 de lei. Majoritatea miros foarte frumos. Sper ca te-am putut ajuta.

| CreatzaDeEa a răspuns:

Bunaaa!
IEFTIN e greu de gasit in ziua de azi!
Dar iti dau eu un sfat:
Fai tu singura un cadou( depinde de ce varsta sunteti!) de exempu: ii poti face un filmulet cu voi pe calculator sau un CD cu toate melodiile ei preferate! ii mai poti face o felicitare Pop-Up :http://www.youtube.com/watch?v=QKVMD1f_So4 o ciocolata si un buchet de flori si gata problema!
( Lucrurile de mana arata ca tii la ea si ca ai pus suflet!)

| Piersicutza01 a răspuns:

Ce varsta are colega?
Daca are 10 ani ii cumperi o papusa, la 20 un ruj, la 30 un parfum, la 40 o geanta, la 50 o bluza, la 60 un goblen, samd.
Funda?

| Geoobff a răspuns:

Poti sa ii iei ceva semnificativ... poate o bratara? sau depinde de ce ii place ei