| papushikadulcee a întrebat:

In cateva zile este ziua surorii mele mai mari si vreau sa ii fac o diploma"pentru cea mai buna sora" si apoi sa o trag la imprimanta dar problema este ca nu am idee de ce sa scriu in ea! Aveti cateva idei? fundita

2 răspunsuri:
| TearsOfBlood a răspuns:

Ar trebui sa scrii: Pentru ca esti cea mai buna sora din lume te premiez cu aceasta diploma, la multi ani, numele... etc.
Sper ca te-am ajutat!

| SerbanGeani a răspuns:

Ar trebuie sai scriitongueentru ca ai fost langa mine la bine si la rau si mai incurajat iti daruiesc aceasta diploma si sper ca toata viata sa fim impreuna la bine si la rau si sa ne incurajam